Nordland Blå stort smykkeskrin Telerosa *LAVT LAGER
NOK1 395,00
inkl. mva.


Nordlandsbunaden ble lansert i 1928, og er en av de aller mest populære i dag. Sølvet til bunaden er spesielt utformet til denne bunaden av gullsmed Rørvik i Mosjøen. Oppbevar derfor ditt bunadsølv slik det fortjener. Sølvet holder seg blankt og fint i l
Skrinet har en myk fløyelspute i bunnen og er av beste kvalitet. Skrinet passer for den som har fått sin første sølje, eller for andre smykker man er glad i.
Nordlandsbunaden ble lansert i 1928, og er en av de aller mest populære i dag. Sølvet til bunaden er spesielt utformet til denne bunaden av gullsmed Rørvik i Mosjøen. Oppbevar derfor ditt bunadsølv slik det fortjener.
Dette skrinet har samme dekor på lokket som det store skrinet, men har ikke lufttett indre skrin. Skrinet har en myk fløyelspute i bunnen og er av beste kvalitet.